Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Galerie Řádkové výsledkové LED tabule

Galerie vizualizací

Řádkové výsledkové LED tabule vyrábíme nejčastěji dle individuálních požadavků našich zákazníků. Je možno zvolit nejen typ konstrukce a uchycení, ale také velikost celé LED tabule, počet řádků, velikost segmentů, skladbu sloupců, popisky a v neposlední řadě i barvu diod.

Máme připraveno několik návrhů nejžádanějších provedení, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii vizualizací. Řádkové výsledkové LED tabule nejčastěji vyrábíme jako tří, pěti, osmi a deseti řádkové. Na přání zákazníka je možno vyrobit i LED tabuli s větším počtem řádků, nebo naopak třeba jen jeden samostatný řádek. Kdykoliv později se dají další řádky dovyrobit a připojit a tak dodatečně počet řádků ve výsledkové LED tabuli zvyšovat.

Naše řádkové výsledkové LED tabule jsou řízeny z řídícího PC (které může být součástí dodávky, nebo vlastní zákazníka) unikátním vlastním SW. Lze přepínat mezi různými režimy, například mezi zobrazením v desítkové a šedesátkové soustavě.

Je vytvořen a v praxi odzkoušen komunikační protokol s časomírami ABM, od Sports Mylaps Timing. Pro ostatní časomíry jsme schopni příslušný komunikační protokol také vytvořit.

Dále vyrábíme a nabízíme samostatné LED ukazatele rychlosti, času, počtu kol, vertikální LED ukazatele pořadí, směrové a naváděcí LED šipky, příkazové LED vlajky, cílové šachovnicové LED vlajky atd.. Některá navržená řešení naleznete také ve fotogalerii vizualizací.

XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička