Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Galerie LED mantinely

Společnost XERXES spol. s r.o. nabízí dodávky, odborné instalace, servis a poradenství, velkoplošných LED obrazovek v provedení RENT, které je možno sestavovat do nekonečných pásů podél různých hřišť, ať už jsou to venkovní hřiště (například fotbal, plážový volejbal, baseball, softball atd.) či různé haly (například basketbal, házená, florbal, sálový fotbal, volejbal atd.).

Pro tato řešení doporučujeme zejména modelové řady QPX a LC, pro jejich lehkou hliníkovou konstrukci, díky níž se s nimi lehce a pohodlně manipuluje. Samozřejmě lze použít i jiné modelové řady, vše záleží na požadavcích zákazníka a na jeho představách o využití této technologie.

Instalace i následná demontáž je velmi jednoduchá, z důvodu použití kvalitních rychlospojek, jak přímo u modulů, tak i u kabeláže.

Dodávky realizujeme „na klíč“, to zahrnuje výrobu LED mantinelu, zahoření před vlastní instalací, dopravu, odbornou instalaci, řídící hardware a software, kabeláž, školení obsluhy a asistenci při prvním spuštění. V případě požadavků zákazníka jsme schopni pro LED mantinely dodat i speciální naklápěcí nosné konstrukce, které zajišťují optimální nastavení LED mantinelu proti divákům, televizním kamerám atd.

XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička