Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Galerie LED obrazovky, kostky
a poprsníky pro sportovní haly

Společnost XERXES spol. s r.o. nabízí dodávky, odborné instalace, servis a poradenství velkoplošných LED obrazovek v sestavách pro multimediální kostky, včetně LED prstenců a LED poprsníků (moliér) do sportovních hal. Pro instalace multimediálních kostek doporučujeme modelové řady QPX a LC, které mají lehkou hliníkovou konstrukci a velký výběr z rozteče diod, navíc s možností virtuálního zobrazení pixelů a tím zvýšení optického rozlišení. Výsledkem tohoto řešení je mnohem lepší kvalita obrazu, zejména při vykreslování oblých linek, nebo při přenosu videa, fotografií a podobně. Případně je možno použít diody SMD, kde není možnost virtuálního rozlišení, nicméně díky použité technologii 3 in 1 (míchání všech barev v jedné diodě) se také dosahuje vynikajících parametrů obrazu.

Pro LED prstence, LED poprsníky a moliéry naopak doporučujeme použít modelovou řadu TQ, případně LC s hrubší roztečí diod, jelikož na těchto instalacích se zobrazují spíše imageové záležitosti a textové informace a proto není potřeba to úplně nejlepší rozlišení.

Zároveň je možno tyto LED obrazovky použít pro instalace i na jiná sportovní zařízení, například fotbalová hřiště, kdy mohou být doplněna o samostatný LED scoreboard (více v sekci scoreboardy a sportovní časomíry), nebo lze ukazatel score, času, poločasu atd. vytvořit softwarově, přímo na ploše LED obrazovky.

Jako samozřejmou součást našich dodávek nabízíme kompletní kamerový systém, režii, replay, softwareové řešení score (pro prakticky veškeré druhy sportů) na LED obrazovce atd..

Dodávky realizujeme „na klíč“, to zahrnuje výrobu LED obrazovky (jednotlivých modulů) a jejich montáž do kostky, poprsníku / moliéry, zahoření před vlastní instalací, dopravu, odbornou instalaci, řídící hardware a software, kabeláž, školení obsluhy a asistenci při prvním spuštění. Nosné konstrukce mohou být součástí naší dodávky, popřípadě je možno LED obrazovky instalovat na konstrukce připravené zákazníkem.

Tyto LED obrazovky nacházejí uplatnění zejména jako:

  • obrazovky pro sportovní haly (kostky nad ledovou plochu)
  • LED prstence, LED poprsníky a moliéry do hokejových hal
  • scoreboardy a výsledkové LED tabule pro veškeré druhy sportů
XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička