Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Galerie LED obrazovky mobilní RENT instalace

Společnost XERXES spol. s r.o. nabízí dodávky, odborné instalace, servis a poradenství velkoplošných LED obrazovek v provedení RENT, které je možno sestavovat do libovolných formátů.

Pro tato řešení doporučujeme zejména modelové řady QPX a LC, pro jejich lehkou hliníkovou konstrukci, díky níž se s nimi lehce a pohodlně manipuluje. Ale samozřejmě lze použít i jiné modelové řady, dle individuálních požadavků konkrétního zákazníka. Zvláště vhodným modelem pro mobilní LED obrazovky v provedení RENT jsou SMD (3 in 1), které díky technologii míchání všech barev přímo v jedné diodě zajišťují velmi vysokou kvalitu obrazu. Instalace i následná demontáž je velmi jednoduchá, z důvodu použití kvalitních rychlospojek, jak přímo u modulů, tak i u kabeláže.

Dále realizujeme dodávky imageových „síťových“ LED stěn, vhodných zejména pro velké instalace kompletních pozadí na podiích, v sálech atd.…

Dodávky realizujeme „na klíč“, to zahrnuje výrobu LED obrazovky (samostatných modulů), zahoření před vlastní instalací, dopravu, odbornou instalaci, řídící hardware a software, kabeláž, školení obsluhy a asistenci při prvním spuštění. V případě požadavků zákazníka jsme schopni pro mobilní LED obrazovky RENT dodat i kompletní support (konstrukce, jeřáby, zvedáky, popruhy, přepravní bedny atd.) a dále kompletně vybavit pracoviště obsluhy (kamery, režii, replay atd.).

XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička