Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Interiérové videostěny

Dodáváme interiérové videostěny, složené z bezešvých plazmových, nebo LCD monitorů, které se hodí zejména pro instalace do frekventovaných, prestižních a reprezentativních prostorů a provozů, jako jsou obchodní pasáže, konferenční místnosti, reprezentativní sály a další prostory hotelů, prodejní prostory významných prémiových značek, restaurace a podobně.

Interiérové videostěny mohou být i v provedení RENT. Toto mobilní provedení je určeno především pro společnosti a agentury, specializované na prezentace a technický servis na různých kulturních a společenských akcích, výstavách, firemních večírcích, eventech, konferencích a podobně.

V neposlední řadě jsou tyto interiérové videostěny vhodné pro reklamní agentury, které jsou schopny je umístit na zajímavá frekventovaná místa a poskytovat na nich reklamní prostor a čas, svým klientům.

Instalujeme interiérové videostěny, složené z plazmových monitorů ORION, o úhlopříčce 42 ", s mezerou mezi jednotlivými monitory pouhých 2,2 mm!!!

Instalujeme interiérové videostěny, složené z LCD monitorů SAMSUNG, o úhlopříčce 46 ", s mezerou mezi jednotlivými monitory 6 mm!!! Samozřejmostí je kompletní dodávka "na klíč" včetně veškerého originálního hardwareového i softwareového příslušenství, řídícího PC, kabeláže, spojovacího materiálu atd. a zajištění záručního i pozáručního servisu.

Dále nabízíme komplexní dodávky jednotlivých zařízení i různých sestav podle požadavků klienta. Například reklamní monitory v obchodních centrech, či jiných budovách a interiérech, netradiční formáty – vertikální sloupec, horizontální pás, různé oblouky atd.).

Naší velkou předností je (mimo dodávek originálního ovládacího software) i možnost vývoje ovládacího software na přání zákazníka. To znamená, že při spolupráci s námi, si zákazník může předdefinovat prakticky neomezené specifikace ovládání a my mu "jeho" ovládací software" vyvineme přesně podle jeho potřeb.

XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička