Xerxes

Interiérové videostěny

Fungujeme jako systémový integrátor, při dodávkách a instalacích velkoplošných interiérových videostěn, složených z jednotlivých LCD monitorů s minimalizovanými rámečky. Tato řešení se hodí zejména do frekventovaných, prestižních a reprezentativních prostorů a provozů, jako jsou obchodní pasáže, konferenční místnosti, kongresové sály, hotelové a firemní recepce, autosalony, prodejní prostory významných prémiových značek s módou, sportovním vybavením a podobně. V neposlední řadě jsou tyto interiérové videostěny vhodné pro reklamní agentury, které jsou schopny je umístit na zajímavá místa a poskytovat na nich reklamní prostor/čas, svým klientům.

Interiérové videostěny mohou být i v provedení RENT. Tato mobilní varianta je určena především pro společnosti a agentury, specializované na krátkodobé společenské akce typu firemní prezentace a eventy, výstavy, konference, plesy a podobné kulturní akce.

Pro instalace videostěn používáme LCD monitory renomovaných značek ORION, SAMSUNG a SHARP, případně LG a PANASONIC. Samozřejmostí je kompletní a komplexní dodávka „na klíč“, včetně veškerého originálního hardwareového i softwareového příslušenství a zajištění záručního i pozáručního servisu a HOT-LINE podpory.

Naší velkou předností je zápal pro řešení netradičních a kreativních požadavků klienta, a to jak na fyzické instalace, například vertikální sloupec, horizontální pás, různé oblouky a jiné formáty, tak i na specifické požadavky na řízení. Zajistíme speciální nosné konstrukce, držáky, klimatizované a vyhřívané totemy pro outdoorové instalace, ovládací software upravíme, nebo nově vyvineme přesně „na míru“, podle jeho představ.