Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Potravinářská výroba

Od srpna roku 2013 nabízíme výrobky JACK LINK´S a provádíme jejich distribuci pro Prahu a okolí.

Jack Link’s to jsou plátky výběrového masa, které jsou ochuceny podle starého rodinného receptu, krátce povařené a poté pomalu sušené vzduchem. Výsledkem jsou kousky toho nejkvalitnějšího sušeného masa s vysokou nutriční hodnotou a minimem tuku. Na výrobu 100 g sušeného masa bylo použito 260 g nejkvalitnějšího hověžího roštěnce.

V potravinářské výrobě se společnost XERXES spol. s r.o. zaměřuje na zakázkovou výrobu, zejména celých, ale i porcovaných uzených ryb. V našem sortimentu najdete prakticky kompletní nabídku českých sladkovodních ryb, vhodných pro tento druh úpravy a zároveň i velmi širokou nabídku ryb mořských. Běžně nenabízené druhy ryb jsme schopni zajistit individuálně.

Ryby před uzením nakládáme do speciálních slaných nálevů, dle vlastních receptur. V závislosti na druhu a zejména velikosti jednotlivých kusů, se v nálevech ryby „marinují“ od několika hodin, až po několik dní.

Vlastní uzení probíhá v moderní elektrické a elektronicky řízené udírně, kde je zaručeno dodržování stanovených časů a teplot během celého procesu uzení. Zároveň se v této udírně přitápí dubovými pilinami, které zaručují dokonalý výsledný efekt skutečného uzení teplým kouřem.

V oblasti maloobchodního prodeje čerstvého pečiva byla tato činnost přesunuta na jinou samostatnou společnost FORFEA spol. s r.o.. Více informací, respektive přesměrování na příslušné webové stránky naleznete pod dále uvedeným odkazem.

XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička