Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Galerie Pokladní pásky a termopásky

Pro naše obchodní partnery dodáváme, formou zakázkové výroby, také spotřební materiál pro registrační pokladny, pokladní obchodní systémy a restaurační obchodní systémy.

Tento sortiment prakticky nevyrábíme na sklad, ale pouze pro naše smluvní partnery na základě dohod, rámcových smluv atd. a pro ostatní naše zákazníky na základě jejich jednorázových objednávek.

Na konečnou smluvní cenu má vliv samozřejmě použitý materiál a případný potisk (viz níže), odebírané množství, frekvence jednotlivých odběrů, místo dodání zboží (centrální sklad, jednotlivé provozovny), způsob platby, doba trvání spolupráce (roční bonusy) a mnoho dalších faktorů. Proto s každým obchodním partnerem jednáme individuálně a cenovou kalkulaci na odebírané zboží připravujeme konkrétně a přesně podle jeho požadavků a možností.

  • Zajišťujeme kompletní dopravu našich výrobků po celém území České republiky i Slovenské republiky ZDARMA.
  • Po dohodě je možno, kalkulovat samostatně cenu zboží a samostatně cenu dopravy, nebo si zboží vyzvednout přímo u nás.
  • Výjimku tvoří zboží odesílané přepravní službou, nebo poštou, kde přefakturováváme skutečné náklady (balné, poštovné, dopravné, dobírku atd.).
  • Větší objemy zboží dodáváme výhradně až na místo určení k zákazníkovi, menší zásilky je možno si vyzvednout přímo u nás.

Dodací termín je vždy dohodnut při přijetí a potvrzení objednávky, ale zpravidla je to 2–5 pracovních dnů při menších odběrech a cca 1-2 týdny při velkých objemech zboží.

Pokladní pásky z tabelačního papíru kvalita I.

  • velmi kvalitní papír pro náročné partnery, vysoká bělost až 90 %, gramáž 60 g/m2

Pokladní pásky standard kvalita II.

  • papír pro běžnou klientelu, mírně snížená bělost cca 80%, gramáž 55g/m2

Pokladní pásky EKO kvalita III.

  • ekologický papír pro ekologicky smýšlející zákazníky, našedlá barva, bělost pod 80 %, gramáž 45 g/m2,

Pokladní pásky z termopapíru (KANZAN 55g/m2)

  • standardně se termokotoučky vyrábí z materiálu, který má při dodržení skladovacích podmínek (chemikálie, teplota, vlhkost, temno atd.) garantovánu čitelnost záznamu minimálně 5 let. Na přání zákazníka můžeme vyrábět i z materiálů s garantovanou delší čitelností (většinou 10 nebo 20 let).
  • také můžeme vyrábět a dodávat barevné termokotoučky (modré, červené, žluté, zelené), kde je barvivo přidáváno rovnou do termovrstvy při výrobě termopapíru.

Pokladní pásky NCR samopropisovací

  • tyto pokladní NCR samopropisovací pásky v součastné době prakticky vůbec nevyrábíme, jelikož převážná většina našich partnerů přešla na používání nových, moderních a hlavně bezhlučných termotiskáren na termopásky. Avšak pokud si zákazník dodá vlastní materiál, není problém mu tyto pásky nařezat. V takovém případě bude cena kalkulována pouze za práci.

Fotogalerie pokladních pásek

Potisk: na rubovou i lícní stranu pokladních pásek a termopásek vám můžeme natisknout váš reklamní potisk. Na rubovou stranu je možno natisknout jakýkoliv plnobarevný tisk, na lícní stranu se doporučuje maximálně lehký vodový podtisk, z důvodu následné čitelnosti textu po použití v tiskárně.

Značení: příklad – 80/70/17 termo. Vysvětlení: 80 mm = šíře kotoučku, 70 mm = vnější průměr kotoučku, 17 mm = vnitřní průměr dutinky, termo = použitý materiál

Šíře: standardní šíře kotoučku jsou – 38 mm, 44 mm, 57 mm, 60 mm, 69 mm, 70 mm, 76 mm, 80 mm a 82 mm. Opět platí, že na přání zákazníka můžeme nařezat kotoučky na libovolnou šíři.

Návin: standardní průměry návinů jsou – 45 mm, 50 mm, 55 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm. A opět platí, že na přání zákazníka můžeme navinout kotoučky na libovolný vnější průměr.

Dutinky: běžně pokladní pásky a termopásky navíjíme na papírové dutinky o průměrech 12 mm a 17 mm. Samozřejmě můžeme použít i dutinky plastové, nebo dutinky jiných průměrů.

XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička