Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Regálové etikety a cenovky

Pro naše obchodní partnery, formou zakázkové individuální výroby, dodáváme různé druhy regálových etiket a cenovek. Tento sortiment prakticky nevyrábíme na sklad, ale pouze pro naše smluvní partnery na základě dohod, rámcových smluv atd. a pro ostatní naše zákazníky na základě jejich jednorázových objednávek.

Jelikož prakticky každý z našich zákazníků má vlastní specifické požadavky na jedinečné vlastnosti (materiál, velikost, násek, potisk atd.) těchto regálových etiket a cenovek, jednáme s každým obchodním partnerem individuálně a cenovou kalkulaci na odebírané zboží připravujeme konkrétně a přesně podle jeho požadavků a možností.

Zajišťujeme kompletní dopravu našich výrobků po celém území České republiky i Slovenské republiky ZDARMA. Po dohodě je možno, kalkulovat samostatně cenu zboží a samostatně cenu dopravy, nebo si zboží vyzvednout přímo u nás. Výjimku tvoří zboží odesílané přepravní službou, nebo poštou, kde přefakturováváme skutečné náklady (balné, poštovné, dopravné, dobírku atd.).

Dodací termín je vždy dohodnut při přijetí a potvrzení objednávky, ale zpravidla je to 5–21 pracovních dnů.

Galerie Regálové etikety

  • nejčastěji se vyrábí z papíru v gramáži 80 g/m2 až 140 g/m2 a ve formátu A4 a perforací na jednotlivé etikety.
  • materiál může být samozřejmě i jiný, například: slabší, silnější, kartonový, barvený, samolepicí atd.
  • většina partnerů si tyto cenovky/etikety nechává předtisknou různými motivy (logo, adresa, spojení, rámečky atd.) a ve svých tiskárnách si již dotiskují pouze vlastní proměnlivé údaje (název, balení, MJ, cena atd.).
  • balení je většinou po 1.000 arších v kartonu, ale samozřejmě můžeme balit individuálně podle požadavků zákazníka.
  • minimální výrobní množství není stanoveno, ale obecně platí, že z cenových důvodů je ideální vyrábět 20.000 archů a více.

Galerie Regálové cenovky:

  • vyrábíme samostatné cenovky z kartonového papíru, většinou s firemním potiskem zákazníka.
  • vyrábíme plastové cenovky zapichovací, stojánkové, zavěšovací a jiné.
XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička