Xerxes, spol. s r.o.
Xerxes, spol. s r.o.
Úterý, 19. 1. 2021

Galerie LED obrazovky pevné instalace

Společnost XERXES spol. s r.o. nabízí dodávky, odborné instalace, servis a poradenství velkoplošných LED obrazovek pro pevné instalace v několika variantách a modelových řadách, které se liší jednak provedením vlastní konstrukce a i obslužným software a v neposlední řadě i dálkovou diagnostikou a údržbou přes internet. Prakticky veškeré naše LED obrazovky (mimo SMD) umožňují virtuální zobrazení pixelů a tím zvýšení optického rozlišení. Toto má za následek mnohem lepší kvalitu obrazu, zejména při vykreslování oblých linek, nebo při přenosu videa, fotografií a podobně.

Modelová řada TQ

Velmi lehká, hliníková konstrukce, pasivní chlazení, krytí IP65 ze všech stran i směrů, přední i zadní servisní přístup, rozteč diod 30 mm/15 mm. Vhodné zejména pro velké plochy LED obrazovek a delší pozorovací vzdálenosti. Kompletní obslužný software a dálková diagnostika a údržba přes internet. V této diagnostice sledujeme činnost každé diody a každého čipu v LED obrazovce a jsme schopni detekovat sebemenší odchylku od standardu.

Modelová řada QPX

Lehká, hliníková konstrukce, pasivní chlazení, krytí IP65 ze všech stran i směrů, přední i zadní servisní přístup, rozteč diod 22 mm/11 mm, 15mm/7,5 mm a 12,5 mm / 6,25 mm. Vhodné zejména pro střední plochy LED obrazovek a střední a kratší pozorovací vzdálenosti. Kompletní obslužný software a dálková diagnostika a údržba přes internet. V této diagnostice sledujeme činnost každé diody a každého čipu v LED obrazovce a jsme schopni detekovat sebemenší odchylku od standardu.

Modelová řada LC

Lehká, hliníková konstrukce, pasivní chlazení, krytí IP65 ze všech stran i směrů, přední i zadní servisní přístup, rozteč diod 25 mm/12,5 mm, 20mm/10 mm a 16 mm / 8 mm. Vhodné zejména pro střední plochy LED obrazovek a střední pozorovací vzdálenosti. Základní obslužný software a údržba přes internet.

Modelová řada CLC

Robusní ocelová konstrukce, krytí IP65 z přední strany, zadní strana IP54, zadní servisní přístup, rozteč diod 31,25 mm (bez virtuálu), 25 mm/12,5 mm, 20 mm/10 mm a 16 mm / 8 mm. Vhodné zejména pro střední plochy LED obrazovek a střední a kratší pozorovací vzdálenosti. Základní obslužný software a údržba přes internet.

Modelová řada SMD (3 in 1)

Hliníková nebo ocelová konstrukce, krytí IP65 ze všech stran i směrů, nebo krytí IP65 z přední strany, zadní strana IP54, přední i zadní servisní přístup, nebo pouze zadní servisní přístup, rozteč diod 15 mm, 12 mm, 10mm, 8 mm, 6mm, 3mm. Vhodné zejména pro střední a menší plochy LED obrazovek a střední a kratší pozorovací vzdálenosti. Například do interiérů, do scén, které se dále natáčí kamerami atd. Obslužný software, diagnostika a údržba přes internet, podle požadavků zákazníka a dohody s ním. Vhodné také pro mobilní provedení RENT.

Dodávky realizujeme „na klíč“, to zahrnuje výrobu LED obrazovky, zahoření před vlastní instalací, dopravu, odbornou instalaci, řídící hardware a software, kabeláž, školení obsluhy a asistenci při prvním spuštění. V případě požadavků zákazníka jsme schopni pro pevné instalace dodat i nosné konstrukce, sloupy, totemy atd.

Tyto LED obrazovky nacházejí uplatnění zejména jako:

  • reklamní obrazovky nahrazující standardní billboardy a jiné formáty
  • reklamní firemní totemy, štíty, poutače, tabule, banery a pásy na budovy
XerXes, spol. s r.o.
© 2006–2021 Aleš Krupička